Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Asgem Hidrolik

20 yılı aşan tecrübesiyle

Firmamız hidrolik iş makineleri konusunda 20 yılı aşan tecrübesiyle her marka gemi craneleri, mobil vinç ve hidrolik sistemlerin servis ve yedek parça hizmetlerini vermektedir. Günümüzde yüksek teknoloji ürünü iş makineleri ile aklımıza gelen her türlü işi yapabilmekteyiz. Bu işleri yaparken elimiz ayağımız olan iş makinemizin bakımını da elimizden geldiğince özen göstermekteyiz. Asgem Hidrolik 7/24 kesintisiz servis anlayışı ile yurtiçi ve yurtdışı hidrolik sistem sorunlarınıza çözüm olmaktayız.

Asgem Hidrolik özellikle gemi craneleri konusunda ciddi bir bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde müşterilerimizin her türlü ihtiyacına cevap verebilmektedir. Tecrübe, bilgi birikimi, ilkeli ve güvenilir ticaret anlayışı ile kalite ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeden her zaman sizin çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.

Asgem Hidrolik

GERÇEK GÖRÜŞLERİMİZ

Müşteri Yorumları
Asgem Hidrolik 7/24 kesintisiz servis anlayışı ile yurtiçi ve yurtdışı hidrolik sistem sorunlarınıza çözüm olmaktayız. Asgem Hidrolik özellikle gemi craneleri konusunda ciddi bir bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde müşterilerimizin her türlü ihtiyacına cevap verebilmektedir.
Asgem Hidrolik